Araç Kamerası Faydaları

 

Trafik Kurallarına uyulmasını ve güvenli sürüşü sağlayın

Görüntülü Araç Kontrol sistemi, araçların kötü kullanılmasını ve hız yapılmasını engelleyerek trafik kurallarına uyulmasını sağlar. Araç kullanım şeklinin izlendiğini bilen araç şoförü sürüş alışkanlıklarını düzeltir.

Kontrolü Arttırın

24 saat kayıt esasına dayalı sistem sayesinde araç üzerindeki kontrolünüz artar. Araç kullanıcısı üzerinde otomatik kontrol mekanizması oluşturur.

Yolcu Taşıma Güvenliği en üst seviyede

Sürekli izlenebilen görüntüler sayesinde yolcu taşıyan araç şoförlerinin kural ihlali, ışık ihlali, hız ihlali yapma durumları asla gözden kaçmaz. Bu davranışlarda bulunan şoförlere daimi kontrol mekanizması oluşturarak trafikte can ve mal kaybı oranları minimuma indirilir.

Haklıysanız Yola Devam


Kaza anını, kaza öncesi görüntüleri kaydeden cihaz haksız yere suçlanmanıza engel olur. Araçtaki şahidiniz Road Eagle sayesinde tanımadığınız kişilerin yanlış beyanları canınızı sıkmaz. Yolu kapatıp kaza tutanak formu yazmanıza gerek kalmaz.

Yakıt Tasarrufu

Araçların kötü kullanımını, ani hızlanmaları, yavaşlamaları, savrulmaları ve hız yapılmasını kontrol ederek yakıt tasarrufu sağlarsınız. Aynı zamanda iş dışı seyahatler nedeniyle gereksiz araç kullanımını engelleyerek yıllık bakım, onarım masraflarını da azaltmış olursunuz.

Farklı Yolları Kullanma Oranı Minimum

Aracın söylenen güzergâhta gün içinde seyredip etmediğini izlersiniz. Farklı yolları kullanmalardaki geçerli nedenlerin olup olmadığına yol görüntülerini izleyip karar verirsiniz.


Sistemin özellikle kamu ve toplu taşıma araçlarının seyrüsefer emniyeti için iyi bir kontrol sağladığı ve araç sürücüsünün sürüş tekniği ve trafik kurallarına karşı tutumunu açıkça bize hem canlı, hemde 1 aylık kayıt süresi ile geçmiş kayıtlarını da muhafaza altına almaktadır. Özellikle aşağıda belirtiğim araçların trafik içinde yoğunluğu dikkate alındığında böyle bir sistemin hem trafik akışının daha emniyetli ve kontrollü olmasını sağlar.

Toplu taşıma araçları
Para taşıma araçları
Taksiler
Okul Otobüsleri
Polis Araçları
Kamu ulaşım Araçları
Ambulanslar
Acil Durum Araçları
Filo Araçları
Vapurlar, yat, tekne
Servis Bakım Araçları


Tüm mobil araçlarınızda olan bitenden artık haberdar olacaksınız.

 

 

Seyahat halindeki aracınız harita üzerinde nerede, hangi hızda hareket ettiğini, ne durumda olduğunu sesli ve görüntülü olarak gerçek zamanda izlersiniz. İsterseniz 24 saat kayıt yapabilir, isterseniz canlı olarak internetten izleyebilirsiniz. Mobil İzleme Sistemi, alarm sistemine de bağlı olduğundan aracınızı sürekli izler, istem dışı durumlarda çok uzaklarda olsanız da sizi uyarır.
Mobil İzleme Sistemi, topluma ve araç kullanımında yeni alışkanlıklar kazandırıyor.