Araç Kayıt Cihazı
AV-D112 ÇİFTKAMERALI   AV-D110 araç kamerası   AV-D110 araç kamerası
AV-D112: Full hd araç ayna kamerası, Çift kamera ve kayıt özellikli. Aynı zamanda bluetooth araç kiti. 2.7 inch TFT LCD Dijital Ekran, G-Sensor, JPG ve AVI formatı kayıt, usb giris, Harekete Duyarli kayit, 120 derece açı kamera AV video Çıkışı 32GB SD Kart desteği ve Ses Kayıt, Mic girişi, MP3 Çalma   AV-D110: HD Araç içi kara kutu. 1.3 Megapixel Cmos sensor TEK kameralı 2.0 inch monitör 16:9 AVI video formatı PAL/NTSC 5v 500mA mic ve speaker gömülü, 32GB kadar destekleyen Mini SD Card.   AV-310: HD Kask Kamerası ve Aksiyon Kamera. 1.3 Megapixel Cmos sensor TEK kameralı 2.0 inch monitör 16:9 AVI video formatı PAL/NTSC 5v 500mA mic ve speaker gömülü, 32GB kadar destekleyen Mini SD Card.

- Dahili Görüntü Kaydı
- Monitörü İle Kayıt İzleme
- Kablolu Görüntü Aktarımı
- Offline Canlı İzleme
- Kaza Ve Park Riskini En Aza İndirme.
- 6 Ay Öncesini Bile Aracı Tekrar İzleme İmkanı
- Araç Giderlerini En Aza İndirme
- Denetlenen personelin gelişen iş disiplini
- Araç hırsızlığının önlenmesi
- Personel, Yolcu, Araç ve Mal güvenliğinin artırılması
- Trafik kurallarına devamlı uyulması
- Tüm Araçlara Uygulanabilir Olması

GPS DESTEĞİ ( Opsiyonel )

Web üzerinden masaüstü rahatlığı ile Gps Araç Takip Sistemi’ne dilediğiniz zaman internet üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde girebilirsiniz. Gps’i kullanarak araçlarınızı sokak detaylı Türkiye ve Dünya haritaları üzerinde izleyebilir; hızlarını, güzergâhlarını ve daha birçok bilgiyi canlı olarak takip edebilirsiniz.

 

Nasıl Çalışır? Gps size daha esnek ve daha verimli şekilde çalışma olanağı sağlar. Araçlarınızı izleyebilmeniz için aracınıza bir GPS ünitesi monte edilir. Bu cihaz uydudan aldığı konum, hız, mesafe vb. telematik bilgileri GPRS vasıtasıyla iletişim merkezine gönderir. Partnerimizin Sunucuları tarafından alınan bilgiler derlenerek internet üzerinden izlenebilecek formata çevrilir.Gsm şirketi ücretleri ekstra anlaşma ile aylık faturanıza ilave edilir.

3G İLE CANLI İZLEME ( Opsiyonel )

Aracınızı 3G ile Heran Her yerden canlı izlemek hatta Destekleyen Cep telefonunuzdan Canlı görüntüleme şansınız bulunmaktadır. Gsm şirketi ücretleri ekstra anlaşma ile aylık faturanıza ilave edilir.